برای استفاده از تمامی امکانات حتماً در سایت عضو شوید 😊

طراحی جلد کتاب سکوت عبوس «بررسی بن مایه های غزل های حسین منزوی»

040

طراحی جلد کتاب سکوت عبوس «بررسی بن مایه های غزل های حسین منزوی»

پروژه: سوم

جلد کتاب همان رویه ای است که برای محافظت و زیبایی هرچه بیشتر کتاب روی آن قرار می گیرد و به غیر از این منظور، جهت انعکاس اطلاعاتی از محتوای داخل کتاب، اطلاعاتی از نویسنده و ناشر و بسیاری اطلاعات دیگر که مرتبط با معرفی کتاب می باشد، به روی آن قرار می گیرد. حتی تصویرها و رنگهای تشکیل دهنده جلد کتاب نیز در جهت معرفی کتاب به خواننده، انتخاب می شوند.

JPEG Image 259 × 194 pixels - طراحی جلد کتاب سکوت عبوس «بررسی بن مایه های غزل های حسین منزوی»
سکوت عبوس

کلمه گرافیک از گراف ، گرفته شده که به معنی خط یا خطوط است و با خطاطی و خوشنویسی هم رابطه ای دارد. گرافیک یک نوع زبان تصویر است. گرافیک زبانی با قابلیت ارتباط تصویری است که با زیبایی و شیوایی خاصی سخن می گوید.

انواع سفارش (طراحی کارت ویزیت، طراحی جلد کتاب، طراحی جلد مجله، طراحی لوگو، ساخت موشن گرافیک، ساخت اینفوگرافیک، طراحی تراکت) و ….. پذیرفته می شود.
کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رسا، وسیله ایست ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما. کارت ویزیت این وظیفه را برعهده دارد و هیچ وظیفه عمده دیگری برای شما به طور مستقیم بازی نمی کند. کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی شود. اما شاید بتوان گفت به دلیل اینکه اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می باشد و از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.

برای دیدن نمونه کارها روی این لینک کلیک کنید و برای سفارش انواع طراحی های چاپی و غیر چاپی در زمینه های مختلف از لینک زیر استفاده نمایید:

45

قبول انواع سفارش های طراحی چاپی و طراحی وب سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =

توسط
تومان