برای استفاده از تمامی امکانات حتماً در سایت عضو شوید 😊

طراحی جلد کتاب ترکیبات ضد سرطانی برگ گردو

119

طراحی جلد کتاب ترکیبات ضد سرطانی برگ گردو

پروژه: صد و نوزده (برای نمایش سایر نمونه کارها بر روی لینک کلیک کنید)

جلد کتاب همان رویه ای است که برای محافظت و زیبایی هرچه بیشتر کتاب روی آن قرار می گیرد و به غیر از این منظور، جهت انعکاس اطلاعاتی از محتوای داخل کتاب، اطلاعاتی از نویسنده و ناشر و بسیاری اطلاعات دیگر که مرتبط با معرفی کتاب می باشد، به روی آن قرار می گیرد. حتی تصویرها و رنگ‌های تشکیل دهنده جلد کتاب نیز در جهت معرفی کتاب به خواننده، انتخاب می شوند.

sts Pyu2Xc0LD4WQWwWGbBifk79IOMPrDDut - طراحی جلد کتاب ترکیبات ضد سرطانی برگ گردو

کلمه گرافیک از گراف ، گرفته شده که به معنی خط یا خطوط است و با خطاطی و خوشنویسی هم رابطه ای دارد. گرافیک یک نوع زبان تصویر است. گرافیک زبانی با قابلیت ارتباط تصویری است که با زیبایی و شیوایی خاصی سخن می گوید.

برای سفارش انواع طراحی های چاپی و غیر چاپی در زمینه های مختلف از لینک زیر استفاده نمایید:

انواع سفارش (طراحی کارت ویزیت، طراحی جلد کتاب، طراحی جلد مجله، طراحی لوگو، ساخت موشن گرافیک، ساخت اینفوگرافیک، طراحی تراکت) و ….. پذیرفته می شود.

موشن گرافیک چیست ؟ موشن گرافیک بسیار به انیمیشن شبیه است با این تفاوت که انیمیشن داستانی است و به شخصیت های داستان می پردازد اما موشن گرافیک بیشتر به جنبه های سمبولیک تمرکز دارد و کاربرد آن در برند سازی و تبلیغات است و از اینمیشن در سینما و سرگمی استفاده می شود.

موشن گرافی در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین رشته‌های هنر دیجیتال می‌باشد؛ علم استانداردی است که بصورت حرفه‌ای در بر گیرنده نرم‌افزارهای مهم است.

اگر ساده بیان کنم، در گرافیک متحرک ابتدا باید یک طرح گرافیکی کامل در نرم افزارهای طراحی مانند Illustrator یا Photoshop در لایه های مجزا طراحی کرد و سپس از آنها در نرم افزارهایی چون After Effects یا Apple Motion استفاده کنیم تا بتوانیم آنها را در TimeLine خروجی نهائی انیمیشن رندر بگیریم.

45

قبول انواع سفارش های طراحی چاپی و طراحی وب سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 10 =

توسط
تومان